Як грати?

ft_sun

Набір Funny Time - це одна історія, складові можна поєднувати між собою.
Разом з розмальовкою і олівціями, можна використовувати наліпки, які є як окремим елементом рюкзачка, так і безпосереднім доповненням до розмальовки. Разом з наліпками дитина створить своє місто з його мешканцями, транспортом, будинками. А також розмалювавши і зібрав картоний шаблон автобуса дитина оживить місто і у веселій грі познайомиться з основними дорожніми знаками і правилами дорожнього руху.
Карти-малювалки допоможуть вивчити абетку, цифри, геометричні фігури. Їх можна розфарбувати, а також з їх допомогою дитина може тренувати уважність і спостережливість, шукаючи однікові предмети на розмальовці і наліпках.

Багаторазовий Актіфвіті-блокнот з маркером пиши-стирай містить багато яскравих та корисних завдань, при створенні ми враховували вікові та психологічні особливості дітей від 3 до 6 років. 19 сторінок з завданнями різної складності і 1 пуста сторінка для створення власних шедеврів. Сторінки заламіновані та не бояться води.
Меморі-гейм - настільна гра для розвитку пам'яті та уваги. В цю гру можна грати як компанією від двох чоловік, так і одному. Також можна поєднати з картами-малювалками і шукати однакові зображення, а знайшовши - розфарбувати їх. Інструкція до гри в комплекті.
Пазл "Парк розваг" продувжує історію пригод у місті. Зібравши пазл - дитина навколо нього побачить рамку з різноманітними елементами, можна запропонувати дитині відшукати їх на зображенні пазлу.

Illustration